Permakulturní konference

Permakulturní konference

O víkendu 13.-14.11.2021 jsme absolvovali konferenci Permakultury CS na téma Přiměřené technologie. Naše přednáška na téma Světlo, tma a elektromobilita – jak to souvisí, měla mezi účastníky velký ohlas, ale za hodinu přiděleného času nebylo možné sdělit všechny informace k tomuto tématu. Prezentace měla 60 stránek a to je opravdu moc i na podstatně delší čas. Zájemci o toto téma mohou využít informace na našem zahradním webu v sekci projekty: Elektromobilita, Projekt Světlo a Tesla, O svícení, O-svícení, Podpořte tmu a dobré světlo. Jelikož téma elektromobility vzbuzuje řadu rozporuplných pohledů, přidáme v brzké době další materiály, které by se vám mohli hodit pro doplnění informací. Neteoretizujeme, elektromobilitu provozujeme. Nepapouškujeme informace z jiných webů, ale ověřujeme si své vlastní zážitky v praxi.

Elektromobilní flotila vyráží
Naše elektrické koně

Elektromobilita nejsou jen velká těžká auta. Máme motúčko, koloběžku, kolo, skútry, tříkolku, Berlingo a ……. Teslu model S. A máme v plánu pořídit i nějakého pracanta. Kdo myslíte že to jednou bude? Nechte se překvapit.

Pište nám náměty, co byste kolem tématu Světlo, tma a elektromobilita chtěli slyšet, co vás zajímá, nebo jaké máte vy názory.

Kontakty

Telefon

petr: 777 755 704
pavlína: 775 028 792

Adresa

ul. Vycházková

Brno - Medlánky

E-mail

petr@gardenman.cz