Knihovnička

Knihy jsou zdrojem vědění. Za historii lidstva bylo sepsáno miliony knih obsahující informace, které jsme jako lidé byli schopni zaznamenat písmem a nebo obrazem. V této sekci najdete některé knihy, které nás obohatily a inspirovaly a které by se mohly hodit i vám. Jsme ochotni knihy zapůjčit, abyste je nemuseli případně kupovat. Ale dobré knihy se neztratí a měly by zdobit váš příbytek už jen proto, že jejich obsah je zdrojem lidského vědomí.

Postupně bychom chtěli zatřídit do katalogu všechny knihy a to i pro naše potřeby. Zatím je tato stránka jen jako úvodní iniciace tohoto procesu. Ve spodní části jsou odkazy na zajímavé zdroje, kde se můžete o katalogizaci knih dočíst více.

Harmonie

Princ Charles z Walesu

Kniha, která vás dostane svým obsahem i formou. Nikdy jsem netušil, že Princ Charles to s ochranou přírody myslí tak vážně. Jeho zahradnická vášeň a světová známost se spojily v jedno. Charles procestoval celý svět, kde sesbíral nespočet faktů o stavu naší planety Země. Velmi přívětivým způsobem, ale zároveň dosti důrazným pak podává toto svědectví nám čtenářům.

Hodnocení Gardenmana: hluboká poklona, obdiv, poděkování.

Kde koupit a další detaily: VUTIUM

Reference

Kontakty

Telefon

petr: 777 755 704
pavlína: 775 028 792

Adresa

ul. Vycházková

Brno - Medlánky

E-mail

petr@gardenman.cz