Podpora pro Violku

Příležitost pro investici do budoucnosti

Projekty, informace, materiál, služby, přístroje, práce – to vše je někdy třeba zaplatit hmotnými statky, často penězi. Né vše se dá najít v ekodvorku, popelnici nebo někde volně pohozené v přírodě. Snažíme se zahradu udržovat v soběstačném módu a minimalizovat vnější dotace. Nicméně nelze očekávat, že jen prodejem přebytků ořechů se dá zaplatit všechnu tu techniku, kterou zde používáme a demonstrujeme.

Máte-li chuť investovat do našich aktivit své prostředky, budeme za každou podporu velmi rádi. Urychlíte tím mnohé projekty, které na na svou realizaci čekají, neboť na ně není čas a peníze. Svým darem zvýšíte motivaci se ještě více věnovat publikaci informací, zpřístupnění dalších technologií, zvýšení četnosti prohlídek apod. Každý kousek podpory nám dává zároveň zpětnou vazbu, že tato činnost má smysl, že ji někdo ocení i finančně.

Jak podpořit?

Dnes je to nejjednodušší zasláním platby přímo na účet. Pro tento účel využijte tento účet:

318369/5500

Pro částky větší než 1000 Kč vám můžeme vystavit potvrzení o daru, pokud si o něj napíšete třeba do poznámky k platbě – potvrdit dar a váš email, abychom se s vámi mohli spojit a doplnit kontaktní údaje.

Platba přes QR kód

Toto je ještě rychlejší způsob. Připravili jsme QR kód pro rychlou platbu, kde je předvyplněna částka a poznámka, které stačí změnit podle vašeho pocitu.

Všem dárcům děkujeme převelice za důvěru a poskytnuté dary. Je naším nejvyšším zájmem se o svěřené dary postarat s nejvyšší pečlivostí a vrátit je do oběhu tím, že investujeme zase do zahrady a všech těch „udělátek“ kolem.

Kontakty

Telefon

petr: 777 755 704
pavlína: 775 028 792

Adresa

ul. Vycházková

Brno - Medlánky

E-mail

petr@gardenman.cz