Zážitek, na který nezapomenete

Máte pocit, že jste v životě zažili už ledasco a adrenalin vás neláká, ale stále to není jaksi ono? Hledáte něco, co vás posune úplně někam jinam? Zkuste náš jedinečný zahradně technologický zážitek a získejte tak třeba lepší pocit ze života.

O co jde?

Obchod se zážitky je pestrý, dokonce existují firmy na zážitky. Každý z nás jich má ze života fůru, ale většina z nich jsou takové ty běžné – jako třeba skok z letadla na padáku. Ano, přiznám se, tento zážitek také nemám :-(. Ale jelikož nepovažuji v této chvíli nutné trápit letadlo a riskovat život skokem s velkým kapesníkem na provázkách, raději nabízíme něco přízemnějšího, co vás však může doslova „odpálit do jiné dimenze„.

Jak na to?

Nejprve sami zvažte, kolik peněz jste ochotni vyměnit za jedinečný a neopakovatelný zážitek. Pokud jsou to stokoruny, nečekejte zázraky. Pokud se dostanete na nižší tisíce, asi si už něco odnesete. Pokud jste však ochotni zapomenout na peníze a neřešit je, přeměním je na dlouhotrvající elixír vědomí, který vám umožní vidět svět zcela jinýma očima. Musíte zkrátka zapomenout na to, že peníze jsou pro vás důležité. V našem zážitku hrají roli pouze záchranné brzdy – umožní vám se zastavit tam, kde je váš skutečný limit. Ukáži vám začátek nové cesty, po které pak již můžete jít sami.

A co dostanete?

Prožijete den, dva, tři… kolik budete chtít, s člověkem, který si hraje a někdy zlobí, někdy nadává, někdy se směje, ale stále jde dosti svérázným směrem. Příroda, ekologie, ale zároveň technika, věda, sci-fi. Jde skloubit tohle dohromady? Jde se hrabat v hlíně a zároveň učit na univerzitě? Sekat trávu kosou a zároveň dělat špičkový výzkum? Bydlet v miniaturním domě a zároveň jezdit luxusním autem? Jíst jen rostliny a zároveň vyvíjet software pro fitness centra?

Chcete vidět, jak se to dělá? Jak se dostat k zahradě, permakultuře? Co stojí za špičkovou vědou a kam kráčí současná fyzika? Co dělají astronomové, když jim svítí do dalekohledu lampa veřejného osvětlení? Proč umírá hmyz a co s tím můžeme dělat? Jak posílit svoji imunitu jezením Bršlice kozí nohy? Atd., atd. Více prozrazovat zatím nebudeme. Do zážitkového pořadníku je možné se přihlásit mailem – přes kontakt. Na dotazy rád odpovím a postupně zde nachystám určité vybrané šablony se zážitky podle potřeby. Myslím, že si vybere skutečně každý.

Čemu tím prospějete?

Peníze vámi investované do zážitku budou plně použity na další rozvoj projektu zahrady, technologií, výchovy a výuky nové generace nadšenců. Chtěli bychom tímto podpořit rychlejší rozvoj a rozšíření služeb pro více zájemců. Můžete mít tedy dobrý pocit z toho, že k celé naší činnosti jste přispěli právě i vy. Za to předem děkujeme.

Nabídkové menu

 • prohlídka zahrady
 • demonstrace technických zařízení – od solárního kolektoru k parnímu motoru
 • prohlídka laboratoří VUT
 • jízda v elektrickém vozu Tesla model S
 • měření se speciálními měřicími přístroji v nočním prostředí – světlo
 • vaření netradičních jídel
 • tvořivé činnosti na zahradě
 • práce se dřevem, dílna, stroje
 • čistá mobilita, pohled do zákulisí elektromobility
 • voda a její informační struktura – od chemie k harmonii
 • setkání s lidmi, které jen tak nenajdete
 • cesta na místa, která jen tak nenavštívíte
 • diskuze o tématech, která se jen tak běžně neřeší
 • mnoho dalších interaktivních příloh, které vzniknou teď a tady.

Líbí se vám tyto stránky a chtěli byste nás nějak podpořit? Navštivte tuto stránku a dozvíte se více. Díky vaší podpoře se můžeme více věnovat obsahu webu a sdílet naše zkušenosti s vámi všemi. Dosavadním podporovatelům velmi děkujeme. Vážíme si toho, že nás sledujete a sdílíte s námi své příběhy.

Kontakty

Telefon

petr: 777 755 704
pavlína: 775 028 792

Adresa

ul. Vycházková

Brno - Medlánky

E-mail

petr@gardenman.cz