O motúčku

Milé děti,

slyšeli jste už někdy pohádku o motúčku? Že ne? Není se čemu divit. Ono totiž to není až zase taková pohádka, ale spíše příběh, který se možná stal, možná nestal a nebo se možná teprve stane. Pokud vás tento příběh zajímá, poslouchejte, co se tehdy stalo.

Kdysi dávno, kdesi daleko v jedné zemi, kde žilo hodně moc lidí ve velikém městě, žil byl také jeden zahradník. Ten zahradník se staral o kus půdy ve svahovitém kopci, který si koupil za všechny své peníze ušetřené za celý život. Kdysi dávno zde na této půdě byly vinohrady, které věnoval Pán z Medlánek vdovám po padlých vojácích, kteří ve válce položili své životy v boji za svobodu. A ty vinohrady se jmenovali Bosně. Na kopec svítilo sluníčko od rána do pozdního odpoledne, kdy zapadalo za veliký kopec. A z toho kopce bylo vidět hodně daleko, až do zalidněného města.

Začátky na zahradě

Byl to úplně jiný svět. Na zahradě pobíhají maximálně divoké kočky a veverky a sem tam zbloudilá srna nebo srnec, ale tam ve městě se to hemží spoustou lidí a hlavně čmoudivými auty. A ty auta nejen čmoudí a hlučí, ale i neuvěřitelně páchnou.

Líbí se vám tyto stránky a chtěli byste nás nějak podpořit? Navštivte tuto stránku a dozvíte se více. Díky vaší podpoře se můžeme více věnovat obsahu webu a sdílet naše zkušenosti s vámi všemi. Dosavadním podporovatelům velmi děkujeme. Vážíme si toho, že nás sledujete a sdílíte s námi své příběhy.

Kontakty

Telefon

petr: 777 755 704
pavlína: 775 028 792

Adresa

ul. Vycházková

Brno - Medlánky

E-mail

petr@gardenman.cz