Úvod

Úvodem o projektu zahrady VIOLKA

Na těchto stránkách publikujeme informace o naší zahradě a o tom, co děláme nejen na zahradě a pro zahradu. Prezentaci teprve rozbíháme a pokud byste věděli o někom šikovném, kdo by se jako redaktor a správce internetové prezentace chtěl o informace starat, budeme velice rádi, když nás propojíte, seznámíte. Zatím zde najdete alespoň úvodní a kontaktní informace.

Proč právě přírodní zahrada

Jsme zapojeni v projektu přírodního zahradničení a naše zahrada byla zhodnocena jako přírodní.
Seznam přírodních zahrad na serveru Veronica.

Co děláme

Pečujeme o zahradu, o půdu, kde jsme se rozhodli být a žít. Je to naše základna zde na Zemi a s vědomím naší zodpovědnosti se snažíme vrátit zemi to, co ona dává nám. Hledáme přirozený proud života, kde nebude prostor pro zbytečný tlak, stres, napětí či strach. Tvoříme místo, kde se nám bude příjemně žít.

Proč to děláme

Protože nás to baví, naplňuje, dělá radost, dává nám to smysl a cítíme, že je to dobrá cesta nejen pro nás, ale pro řadu dalších lidí, které bychom chtěli inspirovat a naopak, těšíme se na další inspirace od ostatních, podobně naladěných lidiček.

Brzy sem přidáme další informace, fotky, nabídky na setkání, spolupráci, inspirace, odkazy atd. Uvítáme jakoukoliv pomoc, která by nám v naší cestě pomohla.

Kontakty

Telefon

petr: 777 755 704
pavlína: 775 028 792

Adresa

ul. Vycházková

Brno - Medlánky

E-mail

petr@gardenman.cz