HEJ hou, hej hou, JUTUBEŘI jdou.

HEJ hou, hej hou, JUTUBEŘI jdou.

Poslední dobou mám pocit, že kdo nemá nějaký ten sociální účet někde na webu, jako by nebyl. Fejsbuk, instáč, tvítr, linktin, jutub…. jo a ještě tiktok. Ano, je to tak, bez účtu na síti už dnes prakticky neexistujete a proto taky čtete tento příspěvek, protože to je taky forma účtu, sice na vlastní doméně ale taky na webu. A nejspíš jste se o něm dozvěděli z nějaké té sociální sítě a nebo mailem.
No a proč se omezovat jen na tento web, když tu máme tisíce služeb a službiček – podobně jako tisíce kytiček a stromečků a keříků a zeleninek atd. Tak co nám tu v naší zahrádce chybělo, bylo nějaké osobní video. Zatím o nás točili druzí, viz. sekce Med i já, ale své vlastní videjko ještě nemáme. Tedy teď už jo. První a snad né poslední. S Kubou jsme natočili takový pokus, jestli je to vůbec možné a jestli to má smysl. Ono datlovat něco do počítače taky něco stojí a né každý chce číst a pak zase psát a video řekne hodně a když to člověk vidí, je i lépe zasvěcen, než ne při představách skrývajícími se za slovy.

Tak na to prosím mrknite, jestli je to OK a jestli tato kvalita stačí a pokud vás na našem webu něco zaujalo, o čem bychom mohli natočit další video, tak to napište do komentářů. Motivace je nejlepší hnací silou. A když už jsme do toho tu energii dali, budeme rádi za zpětnou vazbu, i když obsah je opravdu jen taková ptákovinka na pobavení a neberte to příliš vážně, možná se to bude hodit na Silvestra.

Naše první video ze samotvorby.

Námět: Petr
Scénář: Petr
Režie: Petr a Kuba
Kamera: Kuba
Střih a postscript: Kuba
Hudba: Kuba
Dramaturgie: Petr a Kuba
Osvětlení: Příroda

(c) 2022, Brno-Medlánky :-))))

Kontakty

Telefon

petr: 777 755 704
pavlína: 775 028 792

Adresa

ul. Vycházková

Brno - Medlánky

E-mail

petr@gardenman.cz