Ovlivňování počasí

Má lidstvo vliv na počasí nebo je to jenom hoax? Já osobně si myslím že nejenže lidé počasí dávno ovlivňují, ale že ten vliv je větší, než si dosud dokážeme připustit. Můžete na to mít jiný názor a já vám ho brát nebudu. Zde jsou moje zkušenosti, pozorování, odkazy na články, reportáže, které dokumentují, že s počasím není něco úplně v pořádku a i když se pravé příčiny možná nikdy nedozvíme, můžeme svým vědomým chováním sjednávát alespoň hypotetickou nápravu. I kdyby to pravda nebyla, je lepší mít částečnou pravdu než se úplně přesně mýlit – jak říká můj kamarád Hynek Medřický.

Záznam z kalamity na slunovrat 21.6.2021

V den letního slunovratu, resp. pozdě odpoledne, večer se Medlánkami a Řečkovicemi prohnala bouře, nebo spíše tornádo. Pršelo vodorovně, vítr byl tak silný, že vyvracel stromy z kořenů, jiné lámal jak sirky, větve se neudržely na stromech. U nás na zahradě padly dva velké vzrostlé ořechy, mnoho větví a převrácen byl stojan s FV panely. Drobnější škody jako omytá hliněná omítka, ulétlé plachty, stoly, převrácené květináče, ty se dají pominout. Ale stromy už nikdo nenarovná. Je jasné, že tohle není normální bouře. Za 10 let co jsem na zahradě, zde taková smršť nebyla.

Kde jsou pravé příčiny těchto smrští? Jak je možné, že se najednou z ničeho nic přižene takový fičák? A jak to, že působí na tak malém území – velmi ohraničeně a lokálně?

O vlivu lidí na počasí psal už před více než 20ti lety pan RNDr. Jiří Förchtgott – soudní znalec v oboru meteorologie. Jeho články zveřejňuji zde. Pan doktor už je mrtvý, přežil mého tátu o pár let, oba byli dobří kamarádi a pro mého tátu to byl opravdový expert. Už tehdy jsem věděl, že pan doktor ví přesně o čem mluví a píše. Jako plachtař a meteorolog na Mošnovském letišti musel o počasí opravdu něco vědět. Jeho tzv. čtyřvrstvá metoda mi uvázla v hlavě a stále o tom přemýšlím. Nikdy jsem nepronikl do úplné podstaty.

Podívejte se na články a posuďte sami.

Hnutí Duha kdysi dávno ještě před dostavbou jaderné elektrárny Temelín vydala zajímavou příručku. Přesto se elektrárna dostavěla a provozuje. A vláda uvažuje o dalších blocích jaderných elektráren, zatímco ve většině světa se od jádra pomalu ale jistě ustupuje. Nejenže je to neperspektivní zdroj energie, ale je doslova nebezpečný. Málokdo však ví právě o práci RNDr. Jiřího Förchtgotta. Jiří, já vám děkuji za to, že jste nám tuto zprávu sdělil a nyní ji zde dávám veřejnosti ku kritice. Pochybuji, že se najde expert, který by byl schopným oponentem Vaší práce.

Mimochodem to, co prorokoval pan doktor se naplňuje docela pravidelně a můžete číst další rychnovské zprávy, předpovědi, důkazy. Že by byl Rychnov začarovaný? Nebo je zde nějaká anomálie, o které píše pan doktor Förchtgott? Kdy budeme brát vážně tyto zprávy? Kdy nám přestanou energetické společnosti lhát a mlžit a nebo prostě jen mlčet o tom, co jejich zařízení způsobují?

A zde jsou dva články z médií, dokládající, co se v Řečkovicích a Medlánkách dělo.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/video-toto-neni-monzunova-boure-v-indii-takhle-vichr-a-lijak-nicily-brno-167900

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/divne-huceni-nezname-zvuky-a-stromy-letaly-jak-sirky-lici-bouri-v-brne-167957

Jenže jaderné elektrárny a jiná činnost člověka nemusí být jediným vysvětlením. Zdá se, že se do počasí vrtá uměle specifickými technologiemi. Zde je jeden příklad, který poskytuje velmi kontroverzní údaje:

https://www.email.cz/web-office/pqu8O84ANSUuEJgVbdBo3Am-sHnMfb3UAqtgdVcIx7xwVucijHl6mPgvwrEEu849IUfa5Q0/Stala%20se%20Česká%20republika%20v%20oblasti%20Brna%20svědkem%20nepovedené%20aplikace%20radiofrekvenčn%C3%AD%20modifikace%20počas%C3%AD%20za%20pomoci%20satelitu%20na%20stacionárn%C3%AD%20dráze.docx

Další informace budeme přidávat. Je důležité, aby se lidé dozvěděli i jiný pohled na realitu a mohli si tak udělat názor. Věřím, že jednou zdravý rozum zvítězí a nevědomost a blud bude upozaděn.

Dá se dohledat v oficiálních zdrojích elektrárenské společnosti v Česku, že spotřebují každý rok okolo 500 milionů m3 vody. Na co tato voda je použita? Kam zmizí, kde konkrétně mizí? Na to už se v oficiálních zprávách nedozvíte odpověď a musíte pátrat. Nicméně jen pro představu, 500 milionů m3 napadne srážek za rok na ploše, a teď se podržte, 1000 km2! Ne, to není překlep, je to tak. Na jeden metr čtverečný ročně spadne zhruba 0,5 m3 vody. Tedy těch 500 milionů m3 potřebuje 1 miliardu m2, což je oněch 1000 km2. To je čtverec o hraně 31,6 km2! Jen pro zajímavost, Brno město 230 km2, Praha 496 km2. Takže kde se vzala ta voda? Jako zahradník se musím nutně ptát a nezlobte se na mě. Od roku 2024 jedeme plně na dešťovou vodu a jiný zdroj na zahradě momentálně nemáme.

Kontakty

Telefon

petr: 777 755 704
pavlína: 775 028 792

Adresa

ul. Vycházková

Brno - Medlánky

E-mail

petr@gardenman.cz