logo

Marek Kvapil dělá ohromnou práci, když zachraňuje staré a nehybridní odrůdy rostlin. Nemusí být nutně staré, ale co je důležité, že jejich semínka se dají dále použít v další generaci. Nejsou to tedy pouze obchodně lákavé kultury, které po odplodění nejde už dále množit ze semen. Doporučujeme práci Marka určitě ocenit nákupem jeho semínek a pomoci tak nejen zachránit, ale snad i rozšiřovat povědomí o svobodné volbě v péči o život. Nenechme si vzít tuhle naději soběstačnosti. Markovi patří velký dík.

img_01

Miniaturní zahrádka v technologicky čisté podobě. To je Berdík! Zkoušíme tuhle zajímavou alternativu ke klasickému pěstování, kde můžete doslova na metru čtverečním pěstovat desítky rostlin a získat úrodu, která přesahuje dosavadní představy o výnosech. Dle výrobce je možné sklidit za sezónu přes 30 kg rajčat, spoustu bylinek, jakékoliv zeleniny a vše záleží jen na vašem výběru. Připojte se k nám sdílejte příběh Berdík, rozšiřme tuto vychytávku mezi lidi, kterým je příroda stále vzorem a i když nemají vlastní půdu, mohou mít tento vlastní maxi květináč s kusem přírody stále u sebe.

jindra

Chcete zkusit netradiční přístup k masáži? Zkuste strunkování. Kamarád Jindra Širůček se do toho pustil po vzoru ruského instruktora a mohlo by to mnohým pomoci. Strunkování je metoda sloužící k uvolňování emocionálních traumat uložených v jemném svalstvu podél páteře. Strunky (ztuhlá svalová vlákna) jsou spojeny s neprožitými emocemi z minulosti. Tato svalová stažení blízko páteře pak deformují náš životní postoj i naši páteř. Čím více stažení v těle máme, tím více naší vitality spotřebovávají. Tato energie nám pak chybí, když se chceme postavit za to, co je pro nás skutečně důležité a často pak nedobrovolně volíme kompromisy.

Veronica

Ekologický institut Veronica pracuje na celé ředě projektů a podílí se celkově na náročné osvětě ekologického povědomí. Naše propojení vede přes databázi přírodních zahrada a databázi slaměných domů. Budeme rádi, když navštívíte stránky Veronica a prohlédnete si jejich materiály a budete informovat své přátele o této záslužné činnosti a třeba Veronicu podpoříte i jinak. Děkujeme.

Rebio

Vegetariánská restaurace zdravého životního stylu, kde se dobře najíte, nebude vás to stát moc. Rebio má dnes už čtyři pobočky v Brně a jako první restaurace v České republice získala certifikaci Bio. Certifikace a logo Bio zaručuje zákazníkům Bio restaurace ekologický původ konkrétních surovin v označených pokrmech. Personál Rebio dává do přípravy jídla nejen kvalitní suroviny, ale také nadšení a úsměv. Na rozdíl od klasických restaurací zde cítíte radost ze života a touhu lidem nabízet to nejlepší, co mohou za své peníze v podobě jídla dostat. Rebio vás nejen nakrmí, ale budete se cítit syti i na duši. Určitě vyzkoušejte, pokud se chcete zbavit závislosti na mase. Alternativy zde chutnají skvěle a první kroky do světa vegetariánství vás jistě mile překvapí.

eco-pressure-ventilation

Máte problémy s vlhkostí? Doporučujeme špičkovou technologii PIO pro vysoušení firmy ECO Pressure Ventilation.

LOGO-SKRACENE-300x206

David Kaliberka učí velmi zajímavé návyky, které aktivují samoopravné mechanizmy lidského těla. Řada informací je zdarma, motivační videa, webináře, ale doporučuji absolvovat placený kurz, rozhodně stojí za to. Jen počítejte s tím, že to není úplně jednoduché udržovat disciplínu.

Grander Morava

Voda je základ života. Není ale voda jako voda. Pomocí speciální technologie GRANDER získáte opravdu živou a zdravou vodu. Značku Grander Morava zastupuje Mgr. Radovan Šejvl a ten vám podá veškeré vysvětlení a průvodní dokumentaci. Neváhejte se pustit se za živou vodou.

alfa

Dobré jídlo je základ dobrého zdraví. Za dobré ceny a s příjemnou obsluhou nakoupíte hromadu dobrot v ALFĚ.

elektrostar

Elektrická auta jsou budoucnost mobility. Pokud chcete podpořit naše šikovné mechaniky, nakupujte elektromobily od Elektrostaru.

APEL

Propagace elektromobility není nikdy dost. tato oblast se sice dynamicky rozvíjí, ale je stále v plenkách. Podporujeme, jezdíme na elektřinu a voláme Proudu zdar!

Perut

Není koloběžka jako koloběžka a už vůbec né elektrická. Pokud chcete opravdový zážitek z jízdy, pak můžeme doporučit námi uživaný stroj značky Perut. Pánové ve Šěpánovicích se opravdu činí a jejich stroje jsou smontované přímo u nich v dílně a za kvalitu si ručí. Takže palec nahoru. Naše koloběžka jezdí od roku 2016.

Fima Brno

Potřebujete zajímavé produkty pro zahradu? Balzám na stromy, pařezník, tungový olej, nebo třeba bambusové tyče? Pan Vladimír Fiala nabízí ověřené produkty, které jinde za lepší cenu nejspíš nenajdete. Osobní jednání a široký přehled znalostí z oblasti chemie a pěstitelství na přírodní bázi vás určitě přesvědčí.

Čoko banka

Čokoláda je nejen naše potěšení a máme ji rádi. Není čoko jako čoko. Pokud chcete investovat do opravdové chuti, jděte rovnou do banky - Čoko banky!